Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Polyester Tabure Polyester Oturma Grubu Üretimi

Polyester Tabure Polyester Oturma Grubu Üretimi

Fiberglass Tabure

Teknolojinin hızla değişmesi ve gelişmesi ile birlikte fiberglass alanında da pek çok yenilik beraberinde gelmektedir. Cam elyaf olarak bilinen madde fiberglass polyester veya sertleştirici olarak da hemen her yerden bulunabilir. Daha büyük ürünler, geniş kullanım alanlarında cam elyaf, polyester ayrı ayrı satın alınması mümkündür. Magnezyum, alüminyum, kireç taşı, borik asit, silisli kum gibi maddelerin karışımıyla fiberglass tabure üretilir. Tabureler istenen özelliklere göre özel istekleriniz dikkate alınarak üretilir. Güçlü plastik olarak adlandırılan fiberglass erimiş halde olan camın küçük deliklerden akıtılarak sertleşmesi sonucunda üretilir. Dayanıklı yapısı ile koltuk, tabure gibi ürünlerde kullanımıyla bilinen fiberglass ürünler saksıdan koltuğa, peyzaj ürünlerinden dış cephe kaplaması ürünlerine dek pek çok alanda kullanılır. Esnek ve dayanıklı olması ile geniş uygulama alanına sahip olan fiberglass ürünler makine ve inşaat alanında daha çok tercih edilir.

Fiberglass Özellikleri Nelerdir?

Kimyasal madde depolama sektörü, ev aletleri üretimi, prefabrik yapı, duvar kaplamaları, sanatsal ve dekorasyon üretimi, inşaat ve yapı sektörü gibi alanlarda fiberglass kullanılır. Esneklik ve dayanıklılığı ile bilinen fiberglass çeliğe göre 4 kat daha çok çekme dayanıklılığına sahiptir. Fiberglass tabure üretimi maddelerin özellikleri ile ekonomik ve uzun ömürlü olmasıyla uzun senelerden beri artmaya devam ediyor. Yıllarca kullanımları sayesinde maliyetleri kolaylıkla karşılanmaktadır. Dış ve iç mekanlarda kullanılan ürünlerde güvenle faydalanılması mümkündür. En önemli özelliği dayanıklılığı olan fiberglass ürünler tabure yapımında kullanıldığında çok daha dayanıklı olmaktadır. Korozyon, kireçlenme ve bozulma karşısında dirençlidir. Dış ortam şartları, hava sıcaklığından etkilenmeyen fiberglass 10 yıl üstünde süre kullanılabilir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunması avantajları arasındadır.

Fiberglass Taburelerde Kalite

Tasarım ve yapı esnekliği sunan tabureler hafif olmasıyla uygulamalar esnasında kolaylık sağlar. Esnekliği ile de ilgi çekici malzeme olarak karşımıza çıkar. Dekoratif, estetik, fonksiyonel amaçlı olarak tasarlanma imkanı da sunar. Fiberglass hafifliği ve dayanıklılığı, su geçirmezliğiyle çeşitli sektörlerde ihtiyaçlara cevap verir. Aynı performans, kullanışlılığa sahip bir ürün daha saymak çok zordur. Ürünlerin renklendirilmesi, farklı şekillerin oluşması için fiberglass tercih edilir. Kafeteryalar, restoranların dekorlarında tabureler daha sık kullanıldığı için taburelerin üretiminde fiberglass cam elyafı malzemeden yararlanılır. Çeşitli iş alanlarında fiberglass tabureler uygulama alanı bulacaktır. Evlerde de fiberglass önemli bir kullanım alanına sahiptir. Kahve köşeleri, yemek masasında ve daha çok fazla alanda kullanılan tabureler dayanıklı ve sağlam olması ile bilinir. Pürüzsüz şekiller, yumuşak çizgiler, rahatlık ve eşsiz tasarımıyla tabureler ev, ofis kullanımlarında uygundur. Kılıf kullanılıp kullanılmayacağı ise müşterilerin isteklerine bağlıdır. Renkler ağırlık ve boyutlar verilerek özel üretim üretilmesi mümkündür.

Ergonomik Fiberglass Tabure

Fiberglass malzemeden üretilen modern tabureler insanların ergonomik yapıları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Farklı çeşitlerde orta sehpalarla takım halinde istenen kombin yapılabilir. İstenen renklerde sipariş verilebilen tabureler havuz kenarları, evler, siteler, otellerde lobiler gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Uygun renklerde mat ya da parlak üretilmeleri mümkündür. Sınırsız renk seçeneği sunulur.

Neden Fiberglass Tabure?

Rahat kullanım imkanı sunan ve hafif olmasından dolayı kolay taşınabilen fiberglass tabureler, şişme, deformasyon, boyada akma gibi çeşitli sorunlara neden olmaz. Hayatın her yerinde karşımıza çıkan fiberglass tabure alanlar nem, darbe ve ısıdan etkilenmemesiyle ürünleri tercih ediyor. Uzun seneler aynı görünüm ve konfora sahip olması da ek özellikleri arasında yer alıyor. Müşterilerin beklentilerini karşılayacak tasarımda, kalitede olan tabureler bankalar, eğitim alanları, kentin tamamında kullanım amacına uygun şekilde kullanılabilir.

Diğer Projelerimiz

Email Telefon İletişim Formu