Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Polyester Ürünler Polyester Ürünlerin İmalatları

Polyester Ürünler Polyester Ürünlerin İmalatları

Polyester Ürün İmalatı Nasıl Yapılır?

Dayanıklı yapısı, hafifliği, esnek tasarımıyla bilinen polyester ürünler her alanda kullanılmaya devam ediyor. Mimari alandan, peyzaj alanına, kubbeler, kürelere dek üretimin tüm beklentileri karşılanmaya devam ediyor. Yüksek kaliteli ürünler sunan polyester alanında fiberglass kalitesi ile projelere özel yaratıcı, farklı çözümler sunmaktayız. Fiberglass malzemeyle dış cephe kaplamaları da gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında yer alıyor. Geniş üretim hacmine sahip ürünler, sınırsız model tekniğiyle yaşam alanlarına katkı sağlayarak şehrinizi güzelleştirmek için çalışıyor. Firmalara değer katmaya da bu şekilde devam edilmektedir. Makine parçalarının üretimleri de firmalarca sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir. Makinelerin ömrünü uzatan parçalar yüksek dayanıklılığa, mükemmel bir elastik yapıya sahip fiberglass malzemeden üretilmektedir. Fiberglass malzemelerin en büyük tercih edilme nedenleri arasında hem üretimde çeşitlilik hem de dayanıklılık sayılabilir. Minimum maliyet, ekstra özen ile uzun seneler kullanılacak ürünler güvenli kullanımı garanti edilerek sunulmaktadır. Özel sektörel deneyime sahip firmalar uzman ekipleriyle firmalarınıza özel çözümler sunmaktadır. Üretkenlik, yüksek teknoloji ve yaratıcılık ana maddelerdir.

Fiberglass Kullanım Özellikleri ve Avantajları

Fiberglass adıyla da bilinen cam elyafı silisli kum, kireç taşı, alüminyum, magnezyum, asit borik gibi maddelerin karışımlarıyla elde edilen cam ipliği üründür. Çok sayıda ince cam tellerden üretilen malzeme olan fiberglass otomotiv alanında da yaygın şekilde kullanılır. Polyester firmaları fiberglass ürünleri çeşitli alanlarda üretebilir. Çeşitli plastik ürünlerde fiberglass kullanılarak güçlü ürünler elde edilir. Dayanıklı olmaları ile müşteriler sıkça tercih eder. Erimiş haldeki camın küçük deliklerden akıtılması ve sertleşmesiyle üretilmektedir.

Polyester Ürün İmalatında Kompozit Kalitesi

Fiberglass malzeme günümüzde çeşitli üretim alanlarında tercih edilir. En önemli nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

●Sıvı geçirgenliği yoktur.
●Korozyona oldukça dayanıklı malzemedir.
●Fiberglass çeliğe göre 4 kat daha çok çekme dayanıklılığına sahiptir.
●Sıvı geçirgenliği bulunmaz.
●Hafif yapıya sahiptir.
●Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
●Farklı renkler ve şekillerde üretilir.
●Darbelere direnç göstermekte ve şekli bozulmamaktadır.

Fiberglass Ürün İmalatı

Fiberglass ürünler kendi alanlarında uzmanlık elde eden maddeler olup avantajları ile çeşitli polimer ürün üretimlerinde yaygın şekilde kullanılır. Çevre dostu malzemeden üretilen fiberglass yapısı özel, fiziksel özellikleri ise benzersizdir. Polyester reçine ana bileşeni olup camdan oluşan ince elyaf diğer bileşen malzemesidir. Korozyona duyarlı malzeme değildir. Fiberglass malzemeden aşınma direnci yüksek olan, güvenilir, sağlıklı ürünler elde edilmesi mümkün olmaktadır. Alternatif malzemelere göre fiyatlarının ideal düzeylerde olması ve dayanıklı olmaları da tercih edilme nedenlerindendir. Yaşam kalitesinin en süt düzeye çıkarılmasının hedeflendiği dönemde fiberglass alanında uzman madde olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Değişen ve gelişen dünyada kullanımı hızla artan polyester ürün dikkat ve güç gerektiren kompozit malzemedir. Fabrikalarda yüksek ve geniş kapasiteli tesislerde büyük özveriyle üretilerek çeşitli sektörlerde kullanım alanlarının oluşturulmasına çalışır.

Polyester Malzemelerde Yaratıcılık

Fiberglass ürünler malzemelerinin esnek tasarım konforuyla oldukça çeşitli yapıdadır. Ekipler çevre düzenleme, kamusal alan projelere özel fiberglass bank tasarımları yapılmasıyla özel çözümler sunmaktadır. Tasarımcılar fiberglass çizimleri ile müşterilerin onayına durumu sunmaktadır. Dekoratif unsurları, montaj kolaylığı da ek özellikleri arasında yer alır. Polyester ürün çeşitlerinin çok olması firmaların geniş ufku sonucunda meydana gelir. Firmalar ürün taleplerini göz önüne alarak ihtiyaçlara uygun ürünler üretir.  Şehirlere renk katmakta, dikkat çekici, farklı konseptlerden meydana gelmektedir. Mimari figür üretimi ile yaşam alanlarına yeni soluk kazandırılmaktadır. Dekoratif amacıyla kullanılan mimari figürler fiberglass malzeme kalitesiyle birleşerek dış ve iç mekan şartlarına uyumlu şekilde üretilmektedir.

Diğer Projelerimiz

Email Telefon İletişim Formu