Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Polyester Ürünlerin Çeşitliliği ve Ürün Yelpazesi

Polyester Ürünlerin Çeşitliliği ve Ürün Yelpazesi

Polyester Ürün Yelpazesi

İnşaat ve yapı sektörü başta gelmek üzere pek çok alanda kullanılan polyester ürünler figürlerin üretiminde de sıklıkla kullanılır. Dekoratif amaçlarla kullanılan mimari figürler fiberglass kalitesiyle buluşarak dış ve iç mekanlarda uyumlu şekilde üretilmektedir. Müşterilerin beklentilerini karşılamak amacıyla fiberglass esnekliği, alanında profesyonel ekiplerle güvenli ve hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Firmalara özel projelendirmeler, fiberglass dekoratif figür üretim süreçleri hakkında bilgi alınarak profesyonel hizmet alma ayrıcalığı yaşanabilir. Hem sınırsız renkleri hem de malzemelerin dayanıklılığı ile mimari çalışmalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Nem ve suya dirençli olan ürünler dekoratif unsurlarla şekillenmektedir. Esnek kullanım alanı sağlamakta olup ilgi çekici ürünleri de barındırmaktadır. Oteller, eğitim kurumu binaları, kamu binaları gibi çeşitli kalabalık alanlarda kullanım koşullarından etkilenmeksizin uzun seneler aynı formda kalabilmektedir.

Mimari Figürlerde Fiberglass Kalitesi

Fiberglass mimari figürler müşterilere yenilikçi çözümlerle sunulmaktadır. Mekanların yapısı, şartları gibi özelliklere uygun şekilde fiberglass mimari ürün çizimleri de yapılmakta olup onayla birlikte üretimlere başlanmaktadır. Küre, polyester heykel, kubbeler, insan ve hayvan figürleri de özenle hazırlanan ürünler arasında yer alıyor. Projelerin tamamı firmalara özel planlanmaktadır. Üretilecek figürlerin tasarımları orijinal olup üretimlerde işçilik de büyük miktardadır. Polyester üretim çalışmaları için gelişmiş teknolojiler kullanılmaktadır. Gelişmiş üretim teknolojileri ile fiberglass mimari figürler için de sorunsuz, hızlı süreç yürütülür. Malzeme esnekliği yapısıyla figürleri kolaylıkla şekillendirmektedir. Son dokunuşlarla beraber kullanıma hazırlanmaktadır. Dekoratif şıklık eşsiz mimari ile birleştiği zaman ortaya etkileyici sonuçlar çıkar. Mimari figürlere ek olarak parklar, peyzaj ürünleri gibi çok sayıda alanda kullanabilmek mümkün.

Fiberglass Ürün Özellikleri ve Avantajı

Hafif olması özelliği ile uygulama esnasında kolaylık sağlanmaktadır. Hafif yapısı aynı zamanda dayanıklı olmasını da sağlamaktadır. Kaliteyi yakalama fırsatları da sunmaktadır. Bu özellikleri ile geniş kullanım alanının kullanılmasında ve yapılmasında konfor sağlar. Paslanmayan, küflenmeyen yapıya sahip olmasıyla dış ve çatı alanlarında, cephe bina kaplamalarında rahatlıkla kullanılır. Nem ve su temasıyla suyu tolere edebilir, suyun geçişine izin vermez. Dışarı şartlarından etkilenmemesi, sıcaklık, rüzgar, soğuk hava karşısında da dirençli olması özelliği ile duvar kaplama malzemesi olarak kullanılır. Fiber cam, cam elyaf olarak da adlandırılabilir. Tüm özellikleriyle yapıların güçlendirilmesinde, estetik hale gelmesinde katkı sağlamıştır.

Çeşitli Alanlarda Polyester Kullanımı

En çok mimari uygulamalarda kullanılan polyester çatı kaplamalarında da sık sık tercih edilir. Su geçirmeyen özelliğe sahip olan yalıtım malzemesi, çatı güçlendirici özelliği ile kullanılır. Alçı ve beton kalıpları, banyo küveti, tezgahlar, kimyasal ve su boruları, dekoratif saksı, kubbe, bank yapımı gibi çeşitli alanlarda polyester madde kullanılır. Kullanım alanlarının artmasına ek olarak hem dünyada hem ülkemizde yoğun şekilde kullanılmaya başlamıştır. Yüksek kapasiteli ve geniş tesislerde özveriyle üretilmesiyle çeşitli sektörlerde kullanımı artmıştır.

Fiberglass Peyzaj ve Bank Ürünleri

Sınırsız renk seçeneği, dayanıklılığı ile rengarenk caddeler ve sokakların tasarlanmasında fiberglass madde kullanılır. Yaşam alanlarınıza dekoratif dokunuşlar yaparak renklendirmektedir. Parklar, alışveriş merkezleri, caddeler ve yol, kamu ve belediye binaları, eğitim kurumları, oteller gibi insanların çok olduğu alanlarda peyzaj ürünleri tasarlanmaktadır. Nem, sıcak, suya karşı gösterdiği dirençle sınırsız kullanım alanına sahip saksılar, peyzaj ürünleri senelerce kullanılabilir. Uygun rakamlı fiberglass peyzaj, polyester çocuk parkı , aksı ürünleri satın alınması ise oldukça kolaydır. Bu sayede keyifli yaşam alanları oluşturulabilir. Şehir yaşamında en önemli parça bank, fiberglass malzemeler yaratıcı fikirlerle, kalitesiyle bir araya gelmektedir. Çevre dostu olan ürünler bankalar, toplu yaşam alanları, iş yerleri gibi yerlerde kullanılabilir.

Email Telefon İletişim Formu